Spędzisz 10 minut na tym i podwoisz swoje Bitcoin i Ethereum.

  • Post author:
  • Post category:Bitcoin

ArbiSmart jest regulowaną aplikacją, która redefiniuje inwestycje kryptograficzne. W ciągu kilku minut możesz zacząć zarabiać do 45% odsetek rocznie przy niemal zerowym ryzyku i bez wysiłku!

Tło firmy

ArbiSmart jest licencjonowanym i regulowanym dostawcą usług finansowych w UE, z siedzibą w Estonii, na początku 2019 roku. Oferta firmy obejmuje w pełni zautomatyzowaną platformę transakcyjną do arbitrażu kryptograficznego oraz oprocentowany portfel.

Platforma inwestycyjna

Platforma ArbiSmart wykonuje kryptograficzne transakcje arbitrażowe w imieniu inwestora. Arbitraż kryptograficzny, strategia inwestycyjna o wyjątkowo niskim ryzyku, polega na wykorzystywaniu nieefektywności cenowych na światowych giełdach kryptograficznych. Przez krótki czas jedna waluta cyfrowa może być dostępna na różnych giełdach po różnych cenach jednocześnie, aż do momentu, gdy rynek się dostosuje i tymczasowa różnica cen ostatecznie sama się rozwiąże.

Automatyczna platforma ArbiSmart skanuje 35 giełd jednocześnie, 24 godziny na dobę, w poszukiwaniu możliwości arbitrażu kryptograficznego. Kiedy ją znajdzie, kupuje monetę, na której jest sprzedawana po najniższej cenie, a następnie natychmiast sprzedaje ją na giełdzie, na której jest dostępna po najwyższej cenie, w niewiarygodnym tempie, aby osiągnąć zysk z spreadu.

Podczas gdy platforma jest w pełni zautomatyzowana, zespół zarządzania ryzykiem monitoruje rynek i platformę 24/7, aby zapewnić nadzór człowieka, a także dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Platforma przyjmuje depozyty w wielu walutach kryptograficznych i fiat, w tym Euro, GBP, BTC i ETH, USDT Stellar i Ripple, a inwestorzy mogą w każdej chwili wycofać swoje zyski w EUR.

Roczne/miesięczne/ Dzienne zwroty

Platforma ArbiSmart oferuje gwarantowane zwroty w wysokości od 10,8% do 45% rocznie, w zależności od wpłaconej kwoty. Na stronie z rachunkami firmy, potencjalni inwestorzy mogą zobaczyć dokładnie, ile mogą oczekiwać w skali miesiąca i roku.
Na przykład, jeśli klient zainwestuje 20.000 euro, to w skali miesiąca zarobi co najmniej 400 euro odsetek miesięcznie i 4.800 euro rocznie, nie licząc zysków kapitałowych z rosnącej wartości tokena RBIS.

Podczas gdy zyski są przedstawione na stronie internetowej w ujęciu miesięcznym i rocznym, są one uzyskiwane codziennie, więc kiedy inwestor wypłaca środki, są one wypłacane do dnia wypłaty.

Żeton RBIS Token

Native token ArbiSmart, RBIS, zasila platformę. Kiedy klient zapisuje się i wpłaca środki na swoje konto, pieniądze są automatycznie zamieniane na RBIS, a następnie wykorzystywane do handlu kryptograficznego arbitrażowego. Zyski uzyskane przez inwestora mogą być przechowywane w RBIS, aby kontynuować generowanie zysków kapitałowych, lub mogą być wycofane w EUR, w dowolnym momencie.

Od czasu wprowadzenia w ubiegłym roku RBIS wzrósł już o ponad 120% i przewiduje się, że do końca przyszłego roku wzrośnie o 3,000%. Żeton znajduje się na stabilnej ścieżce wzrostowej, zgodnie z rosnącym globalnym zasięgiem i rosnącą popularnością platformy.
Klienci mogą w każdej chwili zalogować się i sprawdzić aktualną wartość tokena na desce rozdzielczej.

Status regulacyjny

Platforma ArbiSmart jest licencjonowana i regulowana przez UE. Oznacza to, że firma przestrzega surowych przepisów dotyczących ochrony integralności konta klienta.

ArbiSmart musi poddawać się regularnym audytom zewnętrznym i musi udowodnić, że w każdej chwili dysponuje wystarczającym kapitałem operacyjnym, aby zapewnić sobie możliwość wypłaty zysków klientom oraz musi utrzymywać fundusz ubezpieczeniowy, który może być wykorzystany jako zabezpieczenie w nagłych przypadkach.

Firma musi również wdrożyć szereg rygorystycznych protokołów bezpieczeństwa danych i poddawać się częstym kontrolom bezpieczeństwa informatycznego na wysokim poziomie w celu sprawdzenia skuteczności szyfrowania danych na platformie oraz procedur dostępu do konta.

Ponadto, ArbiSmart podlega kontroli karnej wszystkich osób związanych z firmą. Musi również chronić przed oszustwami lub działalnością terrorystyczną od zewnątrz, poprzez wdrażanie praktyk przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i należytej staranności wobec klienta, z weryfikacją tożsamości i sprawdzaniem list sankcji ONZ, UE, OFAC.

Kanały wsparcia

Platforma ArbiSmart oferuje wiele kanałów wsparcia, które są dostępne 24 godziny na dobę. Klienci mogą kontaktować się z firmą z zapytaniem lub niepokojem w celu uzyskania dedykowanego, osobistego wsparcia poprzez czat, telefon, e-mail i Whatsapp, a także kanały społecznościowe, takie jak Instagram, Telegram, Facebook i Twitter.

Inne produkty i usługi

W ciągu najbliższych kilku miesięcy firma wprowadzi na rynek oprocentowany portfel ArbiSmart.

Portfel będzie oferował odsetki w wysokości do 45% w skali roku, w zależności od wielu czynników, takich jak waluta konta, wysokość depozytu i rodzaj konta. Na przykład, użytkownicy będą mogli wpłacać środki w różnych walutach kryptograficznych i fiat, ale posiadanie waluty w RBIS będzie dawało wyższy zwrot. Dodatkowo, jeśli posiadacz konta zdecyduje się umieścić swoje środki na koncie oszczędnościowym, które jest zablokowane na określony okres czasu, otrzymuje lepsze oprocentowanie, które się poprawia, im dłuższy okres blokady środków.

Reakcja branży

ArbiSmart zyskał spore zainteresowanie mediów, a szybki rzut oka na stronę prasową firmy świadczy o tym, że został pozytywnie przyjęty we wszystkich najważniejszych publikacjach w branży.

Firma posiada również 4,5 na 5 gwiazdek w rankingu Trustpilot, popularnej wśród społeczności kryptońskiej stronie recenzji klientów.

Rozpoczęcie działalności

Strona internetowa ArbiSmart jest pełna cennych danych dla początkujących i bardziej doświadczonych inwestorów, z blogiem, który zapewnia bezpłatne treści edukacyjne na temat inwestycji kryptograficznych, a także szeroki wachlarz tematów związanych z kryptografią i blokami.

Rejestracja w ArbiSmarcie i zasilenie konta nie zajmie więcej niż 5 minut. Następnie po prostu postaw nogi w górę i pozwól platformie zrobić resztę.